/ VALTICKÁ / Školní zápisník - Valtická / Zimní škola v přírodě 1.stupeň

Zimní škola v přírodě 1.stupeň

ZIMNÍ ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Na konci února jsme vyjeli my, žáci 2. – 5. třídy ZŠ Valtická Mikulov, na lyžařský výcvik do Špindlerova Mlýna. Ubytování a stravu nám poskytla horská chata Sedmidolí.

Na začátku někteří z nás stáli na lyžích poprvé, ale svou pílí jsme na konci výcviku lyžovali všichni. V úterý v rámci odpočinkového dne jsme si vyšli do centra Špindlerova Mlýna, kde byl pro všechny rozchod. Po něm jsme se vydali do aqualandu, který jsme si všichni užili.

Zpestření večerů na naší chatě nám zajistila soutěž v malování a programy pokojů. Poslední den pobytu nás čekal závěrečný slalom, po obědě karneval a večer diskotéka. Počasí nám celý týden přálo a myslím, že jsme si všichni užili lyžování a zimní radovánky. Bylo to super! Už se těšíme na příští rok.

David Šída, žák 5. B třídy ZŠ Valtická

Hory 2019