/ VALTICKÁ / Školní zápisník - Valtická / Fotbalový turnaj v Galantě (10.-11.1.2019)

Fotbalový turnaj v Galantě (10.-11.1.2019)

Ve dnech 10. a 11. 1. jsme se zúčastnili fotbalového turnaje v Galantě na Slovensku, v partnerském městě Mikulova. Společně s žáky ze ZŠ Hraničářů a za doprovodu pana učitele Míčka a trenéra dorostu Pavla Beneše jsme vyrazili od budovy ZŠ Valtická, na místo jsme dorazili zhruba v 17 hodin. Po příjezdu jsme se ubytovali v Hotelu Kaskády a následně si užili zábavný večer, kdy pro nás byl připraven program s mistry Evropy v boxu. Další den po snídani již probíhaly jednotlivé turnaje 5 měst z různých zemí: domácí Galanta, Tótkomlós z Maďarska, Bečej ze Srbska, Ustrzyki Dolne z Polska a náš Mikulov. Po vyhodnocení turnajů, v nichž jsme se umístili na 4. místě, jsme si užili návštěvu hokejového zápasu mezi HC Slovan Bratislava a HK Víťaz z Ruska. Po hokeji jsme jeli domů plni dojmů a vzpomínek.

Z.Kroupa, M.Blažek a Š.Kubíček, ZŠ Mikulov, Valtická 3, žáci IX.A

Foto zde.