/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská / Zahradní slavnost

Zahradní slavnost

Ve čtvrtek 26. června se konala na závěr letošního roku Zahradní slavnost na téma JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA.

Zahradní slavnost  (2)

Letos zahájily celý program holky z Funny Dancers.

Funny Dancers (12)

Tento rok měl premiéru kytarový kroužek. Holky s panem učitelem zahráli známou píseň Obchodník s deštěm od skupiny Kryštof.

Kytarový kroužek (3)

Nemohl chybět ani pěvecký sbor Ptáčata.

Pěvecký sbor Ptáčata (5)

Prvňáčci měli připraveno pásmo písniček a říkadel. Vystoupili v nádherných kostýmech, které měli podle ročního období, kdy se narodili.

Prvňáčci (9)

Druháci si připravili písničku a taneček.

Druháci (2)
Druháci (17)

Následovalo divadelní představení s názvem Obrázky z českých dějin v podání čtvrťáků.

Čtvrťáci (21)

Žáci ze 3.A se převlékli jako Mach a Šebestová a natrénovali tanec s utrženým sluchátkem.

Třeťáci 3 (2)

Zazpívali také lidovou písničku s doprovodem hudebních nástrojů.

Třeťáci 3 (18)

Po vystoupení třeťáků se pan ředitel rozloučil s paní učitelkou Sylvou Kohútovou, která odchází do důchodu a poděkoval jí za celoživotní práci.

Rozloučení s p. uč. Kohútovou (2)

Děti ze 3.C předvedly také dvě vystoupení. Jako první zahrály jako avatarský orchestr z planety Pandora.

Třeťáci 3 (25)

Pak třeťáci předvedli vtipnou scénku s písničkou Neopatrný křeček.

Třeťáci 3 (33)

Milou tradicí se stalo předávání pochval pana ředitele. Letos měl pan ředitel parádní plavky a plážový župánek, protože představoval léto.

Předávání ředitelských pochval (1)

Páťáci také zazpívali lidovou písničku, pak píseň o létě, které právě začalo a rozloučili se s budovou na Pavlovské i s paní učitelkou Čechovou.

Páťáci (4)
Loučení páťáků (13)

Na závěr ještě jednou zatančily holky z Funny Danceras.

Funny - závěrečné vystoupení (9)

Jako host tentokrát vystoupily bývalé žákyně naší školy, které zpívají ve skupině Do Zdi. Někteří si s nimi s chutí zatančili.

Do Zdi (4)

Také díky pěknému počasí jsme si to všichni parádně užili. Už teď se můžete těšit na příští rok.

Poděkování patří opět rodičům za nádherné kostýmy i za vynikající dobroty. Za pomoc při organizaci Zahradní slavnosti, panu Liškovi za přivezení laveček a dědečkovi Nezbedovi a panu školníku Žižkovi za nové krásné posezení kolem stromů.

Zahradní slavnost (3)

Další fotografie zde.