/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská / Vítězství mladších žáků v Mc Donald´s Cupu

Vítězství mladších žáků v Mc Donald´s Cupu

Opět slavíme sportovní úspěch. Tentokrát se o něj zasloužili mladší žáci 2. a 3. tříd obou budov naší školy, kteří zvítězili v okresním kole fotbalového Mc Donald´s Cupu v Břeclavi.

Vítězný pohár

Držme jim palce ve středu 20. května, kdy budou hrát v krajském kole.

Kluci hráli ve složení David Lípa, František Pavlinec, Zdeněk Svoboda, Ondra Koprivňanský, David Kubíček, Adam Čížek, Seb Džoganov, Tomáš Klikar, Ondra Neumann, David Svoboda, Michal Svojanovský.

Děkujeme za vzornou reprezentaci také starším žákům 4. a 5. tříd. Ti hráli ve složení Dan Páviš, David Souchop, Matěj Blažek, Šimon Kubíček, Matěj Pavlinec, Anička Brucháčková, Honzík Jablonický, Dan Tomšík, František Illéš, Nikolas Rosík.