/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská / Úklid Kopečku

Úklid Kopečku

Ve čtvrtek 16. dubna se zapojili čtvrťáci a páťáci do celorepublikového projektu "Ukliďme Česko". Vyrazili na Kopeček, kde sbírali odpadky po neukázněných návštěvnících. Patří jim dík. Odměnu dostali také od pana Matušky, pracovníka CHKO.

Úklid Kopečku (19)

To krásné ráno 16.dubna jsme se těšili do lesa, protože kamarádi byli na přijímačkách a my jsme v počtu 11 spolužáků měli sbírat na Kopečku odpadky. Paní učitelka nás vybavila pytli a rukavicemi a šlo se. Ve spodní části lesa toho moc nebylo, zato nahoře až moc. Nejkurióznější nález byl dětský bryndák. Dále hodně lahví od alkoholu a plasty. Odměnou nám byl překrásný výhled na Mikulov z vrcholku Kopečku. Sbírali jsme rádi a den si užil . Určitě nic do přírody vyhazovat nebudeme, vždyť co to dá námahy, vše pěkně uklidit!

Žáci V.A

Fotografie zde.