/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Lyžování v Němčičkách 25. 2. – 1. 3.

Lyžování v Němčičkách (38)

Když zimní podmínky dovolí, vydává se naše škola pravidelně do Němčiček. A tak jsme i letos strávili pět báječných dní na konci února lyžařskou a snowboardovou školičkou. Každé ráno jsme se sešli u nás na Pavlovské, odkud jsme vyráželi do Němčiček, do nejníže položeného areálu ve střední Evropě. Počasí a sluníčko přálo nadmíru, většina z nás se za ten týden i pěkně opálila. Výuka probíhala ve skupinách, v nichž jsme byli rozděleni nejen podle výkonnosti, ale také podle zvoleného vybavení - někdo se zdokonaloval v jízdě na lyžích, jiní zase na snowboardech. Po celém týdnu se nenašel nikdo, kdo by nesjel svah, i kdyby jen ten malý. Všem bylo líto, když to celé skončilo, obzvláště nám páťákům, pro které byla tato akce poslední. Moc děkujeme všem vyučujícím, kteří se nám věnovali - ať to byly naše paní učitelky nebo instruktoři a instruktorky z Němčiček.

Už teď se těšíme na jaro, léto a školu v přírodě!

Nela Goišová, žákyně V.A

Fotografie najdete zde.