/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Amazonky navázaly i letos na svůj skvělý loňský úspěch, kdy skončily v Praze v celostátním kole na 2. místě. Zatím bez jediné porážky s vysokými výhrami prochází oběma odehranými koly. Okresní kolo se letos konalo 8. prosince ve sportovní hale v Mikulově.

Okresní kolo TBC (3)

Po výhrách 18:0 s Moravským Žižkovem, 8:0 se Šitbořicemi a 8:0 s Březím, pokračovalo vítězné tažení Amazonek i v krajském kole, které proběhlo 19. ledna v Brně.

Zde pod vedením trenéra Rostislava Souchopa porazily ZŠ Dambořice 9:0, ZŠ Kamínky Brno 11:1, Holky z Vyhlídky z Vyškova 9:0, Frajerky ze ZŠ Kobylnice 8:1 a Tasany ze ZŠ Tasovice 6:0. Nejvíce branek nastřílely Anička Zelinková (20) a Anička Brucháčková (19), po jednom gólu pak trefily brány soupeřek také Karin Konešová, Stella Surovcová, Kristýna Růžičková a Mirka Příborská. Z krajského kola si přivezly holky pohár za 1. místo a chuť do dalších zápasů.

1. místo kraj

Ty je čekají 17. března na TOP8 Východ v Olomouci, kde se střetnou s vítězkami dalších sedmi krajů ČR. Děkujeme děvčatům za skvělou reprezentaci školy i města Mikulova a držíme palce do dalších bojů. Poděkování patří také paní Růžičkové, která se stejně jako v loňském roce ujala obětavě postu zdravotníka týmu a panu ing. Závodnému, který pomohl se zajištěním dopravy děvčat na krajskou eliminaci. Další informace naleznete na www.mladeznickyflorbal.cz.

Co píší o našem působení v kraji redaktoři Think Blue Cupu najdete zde.

1. místo kraj

Sestava Amazonek viz foto horní řada zleva: Anna Brucháčková, Miroslava Příborská, Karin Konešová, spodní řada zleva: Kristýna Růžičková, Aneta Šopíková, Stella Surovcová, jásající Anna Zelinková a zatím téměř nepřekonatelná brankářka Stanislava Zelinková

Další fotografie zde.