/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Pozvánka

Úspěšné tažení našich Amazonek pokračuje. V pondělí 8. prosince si opět vychutnaly vítězství, tentokrát v krajském kole florbalového turnaje Think Blue. Cupu, které se hrálo v Pohořelicích. Holky hrály skvěle a drtily jedny soupeřky za druhými. Vítězství 5:3, 7:2, 12:0 jsou toho důkazem. Také v posledním zápase s MŠ a ZŠ Těšany (vítězky loňského ročníku) měly nad soupeřkami navrch, ale jejich brána byla dlouho zakletá a naše střely ne a ne ji překonat. Až v druhém poločase se to podařilo. Střelkyní vítězného gólu, který rozhodl i o celkovém vítězství našich děvčat v celém turnaji, byla nejlepší střelkyně turnaje Anička Brucháčková.

Radost z poháru

Skvělé výkony podávala ale všechna děvčata. Holky si svým vítězstvím zajistily postup do top 8 z celé Moravy. Toto klání se uskuteční v Olomouci. Termín bude upřesněn. Držme holkám palce.

Zápasy (4)

Za skvělé výkony patří velký dík Staňce Zelinkové, která skvěle chytala v naší brance a podržela holky hlavně v rozhodujícím zápase, Kristýnce Růžičkové, která ji neúnavně bránila, Aničce Zelinkové, která udatně pálila na bránu soupeřek a pár gólů jim tam nasázela, Aničce Blažkové, Mirce Příborské a Míše Kubíčkové za skvělou hru před brankami soupeřek a hlavně Aničce Brucháčkové, která svými sólovými spanilými jízdami přiváděla soupeřky k zoufalství. Holky tvořily skvělý tým, což se promítlo na jejich hře. Výhra byla určitě zasloužená.

Radost z vítězství

Další fotografie z turnaje zde.

PC050862 (800x600)
Mikuláš ve 4C (3)