/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Na středu 9. prosince připravily paní učitelky a paní vychovatelky pro děti a jejich rodiče vánoční dílničky.

Vánoční dílničky 09 (83)

Tato tradiční předvánoční akce slouží nejen ke vzájemnému setkávání a navození správné předvánoční atmosféry, ale také k výrobě vánočních překvapení pro naše nejbližší. Velké poděkování patří paním učtelkám i vychovatelkám, které dílničky připravily, paním kuchařkám za skvělý voňavý vánoční punč, připravený pro dospělé návštěvníky, ale i maminkám, které stihly napéct sladké dobroty a přinesly nám je ochutnat. Doufáme, že si všichni středeční tvořivé odpoledne pohodově užili, a že všechny výrobky potěší ty, pro které je děti i jejich rodiče s úžasnou chutí vyrobili. Letos se vyráběly papírové vánoční hvězdy.

Vánoční dílničky 09 (118)

polystyrenové baňky,

Vánoční dílničky 09 (17)
Vánoční dílničky 09 (103)

ozdoby na kolíčku,

Vánoční dílničky 09 (43)
Vánoční dílničky 09 (130)

vánoční přání a svícen s kominíčkem pro štěstí,

Vánoční dílničky 09 (133)

Vánoční dílničky 09 (101)

Samozřejmě nemohlo chybět ani zdobení perníků.

Vánoční dílničky 09 (71)

K vánočním dílnám patří také vánoční výzdoba. Maminka Jana Frantelová nám věnovala parádní závěsnou ozdobu. Děkujeme.

Vánoční dílničky 09 (40)

Sympatické bylo také to, že řada maminek se na chvíli zastavila v předvánočním shonu a strávila s námi u skleničky vánočního punče pohodový podvečer.

Vánoční dílničky 09 (41)

Vánoční dílničky 09 (109)

Přejeme všem krásné a pohodové Vánoce a těšíme se za rok na shledanou.

Další fotografie zde.

Ve středu 9. prosince si naši florbalisté změřili své síly ve vánočním turnaji. Osm družstev, složených z žákú od 1. do 5. třídy, spolu soupeřilo celé dopoledne. Nejen chlapci, ale i dívky měly své zástupkyně - Adéla Podbřecká a Lenka Popelová, které se nedaly rozhodně mezi hochy zahanbit.Nejvíce sil a štěstí nakonec přálo družstvu ve složení Dominik Procházka, Adam Souchop, Jakub Viceník, Petr Káňa a Jiří Vala, kteří se stali vítězi tohoto turnaje. Sláva vítězům a čest poraženým.

Florbalový turnaj (9)

Další fotografie zde.