/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Skvělý týden jsme prožili od 9. do 13. června ve škole v přírodě nedaleko Podhradí nad Dyjí.

švp 1.A 137

Celý týden jsme pluli s Kryštofem Kolumbem pod vlajkou kastilské královny Isabelly k břehům Ameriky. Během plavby jsme se stihli pořádně vykoupat v bazénu, užili jsme si všichni napínavý celodenní výlet s plavbou na výletní lodi.

švp 4.A 015
švp 4.A 053

U dětí velmi oblíbená byla také večerní diskotéka s prvotřídní aparaturou a barevnými světelnými i kouřovými efekty. Zvládli jsme také táborák a stezku odvahy. Po celou plavbu jsme pnili řadu nelehkých úkolů, za které jsme si vysloužili platidlo - maravedi,diplomy, sladkosti a drobné odměny, kterými nás zásobili naši skvělí rodiče.

švp 5.A 129

Pochvalu mají také maminky, jejichž nelehkým úkolem bylo připravit dětem kostýmy.

švp 1.A 359

Poradili si s tím ale úžasně. To můžete koneckonců posoudit sami, když se podíváte na naše další fotografie.