/ KAPELA / Aktuality

Aktuality

Tak nám utekl leden roku 2019 a moc toho času na zkoušení nebylo. V plné sestavě jsme se sešli málokdy a proto jsme se před dnešní zkouškou rozhodli přijít s tím, že by nebylo dobré vystupovat na Valentýnské párty s písničkami, které nejsou dostatečně nacvičené. Příležitosti se ukázat určitě budou (dokonce s jednou přišel na konci zkoušky pan ředitel, podrobnosti nevíme, ale bude to asi mimoškolní pódium ). A i kdyby nebyly ... Tak si je uděláme!

Prosíme vás tedy o "lepší" účast na zkouškách, kde bychom ten čas rádi plně využili na nácvik. A také trochu více té domácí přípravy - jako znalost textů, akordů, not. Je fajn mít je po ruce, ale když jsou v hlavě, tak to má hodně do sebe a nemusíme pořád nějaký ten papír hledat.

Texty a akordy se postupně objevují v sekci Texty & Akordy & Noty

Ti z vás, co hrají na kytaru, housle, piano nebo keyboard, flétnu nebo jiný dechový nástroj a ještě se nebyli podívat na naší zkoušce, srdečně vás zveme. A že nehraješ na hudební nástroj? Nevadí, je fajn, když hráče podpoří svými hlasy zpěváci, takže i vy, co rádi zpíváte, přijďte mezi nás. Platí jak pro holky, tak pro kluky.

Více informací můžete získat na našich zkouškách každé úterý od 13:30 nebo třeba v hodinách HV od vyučujících.