The Muffians

To je jméno školní kapely, která o sobě dává vědět při zkouškách i školních akcích. Ale vezměme to trochu popořádku…

Scházet se jsme se začali již koncem školním roce 2016/2017. Prvních pár hudebníků, první písničky. A protože myšlenka zkusit hrát se „skupinou“ složené z žáků různých ročníků našla podporu i u vedení školy, tak jsme v tom roce letošním mohli výrazně rozšířit „flotilu“ hudebních nástrojů a tím pádem i samotných hudebníků.

Kromě nich se na chodu kapely podílejí i „Staff“, kteří nejsou vždy třeba vidět, ale jsou pro stávající „Artists“ velmi důležití.

Music of Mikulov 2023

Vystoupení školní kapely The Muffians ze ZŠ na Valtické v Mikulově na prvním ročníku hudebního festivalu Music of Mikulov duben 2023.

Slavnosti města Mikulova 2022

Rock and roll medley, Watermelon sugar, Všechno bude fajn!

Den dětí v Sedleci 2022

Naše vystoupení ze dne 8. června 2022 na Dni dětí v Sedleci u Mikulova. 👍

The Muffians
A od těch časů (J. Ledecký)