/ VALTICKÁ / Školní zápisník - Valtická / Kurzy anglického jazyka s rodilými mluvčími

Kurzy anglického jazyka s rodilými mluvčími

Ve dnech 25. až 29.4. jsme se my, žáci ZŠ Mikulov na Valtické, účastnili kurzů AJ s rodilými mluvčími.

Navštívili nás dva mladí lektoři z USA, Rachel a Christian. Protože nás bylo hodně, 78 zájemců od páté po devátou třídu, rozdělili nás na čtyři skupiny a každý den jsme s nimi měli tři hodiny. Hráli s námi různé hry v angličtině, abychom si procvičili konverzaci. Pomohli nám, abychom se nestyděli mluvit, i když to bude špatně. Dost jsme se pobavili, protože aktivity byly zábavné. Moc se nám líbily například soutěže v týmech.

Na konci kurzu dostal každý žák certifikát o ukončení kurzu.

Tento program, který pro nás naše škola umožnila, byl pro nás přínosný v tom, že jsme přestali bát komunikovat v angličtině. Příští rok se opět těšíme na kurzy!

Martina Švábenská a Hana Picková, žákyně IX.B

kurz 1