Ve čtvrtek 20. září 2007 se na naší škole konal již 16. ročník běhu Zátopkova štafeta na maratónské trati.

maraton_2007_3_imagelarge

Štafetový kolík si postupně předalo 42 běžců, poslední část trati jako host uběhla bývalá žákyně školy Silvie Svobodová. Také čas letošního ročníku byl pěkný 2:51:09. Rekord školy je z roku 1997 - 2:42:06. Běh na maratónské trati probíhal za příjemného počasí. Akci organizovala p. uč. Mgr. Marie Janečková.

maraton_2007_2_imagelarge

Poděkování patří všem organizátorům i Městské policii za dohled na bezpečnost závodníků při běhu po komunikaci města.

maraton 2007

Slavnostní zahájení nového školního roku 2007/2008 na ZŠ Mikulov, Valtická proběhlo na dvou budovách školy. V pondělí 3.září v 8.hod. přivítal ředitel školy Mgr. Rostislav Souchop spolu se zástupkyní ředitele Mgr.Hanou Míčkovou a zástupkyní města paní místostarostkou PhDr.Ilonou Žiškovou-Wágnerovou na Pavlovské ulici žáky, učitele a rodiče. Malé prvňáčky potěšila květina z rukou starších kamarádů páťáků.

Slavnostní zahájení šk. roku 2007/2008

O půl deváté již netrpělivě očekávali příchod vedení školy na hřišti za školou na Valtické ulici žáci s rodiči i učitelé. Pan ředitel opět srdečně přivítal všechny zúčastněné, představil novou zástupkyni ředitele školy Mgr. Jindřišku Kudrnovou a nové pedagogy.Všem popřál mnoho úspěchů do nového školního roku.