OKRESNÍ PŘEBORY VE ŠPLHU

Dlouhé přípravy a několikatýdenní trénink v tělocvičnách se pokusili zúročit žáci 3.,4. a 5. ročníku ZŠ Valtická Mikulov. Ve středu 13. února 2008 se vlakem rozjeli do nedaleké Břeclavi na ZŠ Slovácká, která je každoročním pořadatelem této sportovní soutěže. Letošní ročník byl ve znamení zimy a tak není divu, že podmínky všech sportovců byly ztíženy velmi chladným prostředím tělocvičny.

Ve svých kategoriích si síly změřili zvlášť chlapci a dívky. Na stupních vítězů nakonec stanuli dva borci z budovy Valtická:

Radek NĚMEC z 5. třídy obsadil 1. místo s časem 3,80 s

Sabina NOGOVÁ ze 3. třídy vystoupila na 2. místo s časem 6,25 s

Pochvala za vzornou reprezentaci školy však patří všem zúčastněným závodníkům, kteří bojovali s opravdu velkým nadšením. Z budovy Valtická – Tony ŠARKOZY, budova Pavlovská – Dominik LÍPA, Ondřej HANZL, Martina GÁBRIŠOVÁ.

I přes svoji velkou bojovnost však na medailová umístění nedosáhli. Věříme však,

že se jim tento úspěch podaří v některém z příštích ročníků.

Mgr. Dagmar Němcová

Šplh 08 15