Na tomto místě najdete aktualizované informace týkající se přijímacího řízení na střední školy a odborná učiliště v letošním školním roce.

Prezentace, kterou jste mohli vidět na setkání rodičů se zástupci škol 13.11.2014 je k nahlédnutí zde:

Info lze také získat na těchto webových stránkách:

www.atlasskolstvi.cz

www.infoabsolvent.cz

www.msmt.cz (vzdelavani/prijimani-na-stredni-skoly-a-konzervatore)

www.jmskoly.cz (rodic)

www.stredniskoly.eu

V pátek 7. listopadu proběhl v tělocvičně 1. ročník pěvecké přehlídky Zpívá celá škola.

Zpívá celá škola (11)

Během hudební přehlídky zazněla spousta krásných písní. Na pódiu se vystřídala řada zpěváků od 1. do 9. třídy.

Zpívá celá škola (104)

Stejně jako zpěváci, užili si pohodové dopoledne také posluchači.

Zpívá celá škola (20)

Už teď se někteří těší na další ročník.

Fotografie zde.

Dne 22. 10. 2014 uspořádala ZŠ Mikulov, Valtická 3 halloweenskou párty, která trvala od 16:00 do 19:00 hodin. Jednalo se o párty v halloweenských kostýmech.

Děti se na párty velmi dobře bavily, zatančily si na populární hudbu, zaujala je především makarena. Na párty si žáci 9. ročníku připravili i několik soutěží o sladkosti, jako například židličkovaná, limbo (podlézání tyče) a tanec s kruhy.

Rodiče i děti připravili mnoho občerstvení, takže hladem ani žízní rozhodně nikdo netrpěl. Někteří se dokonce snažili, aby i jídlo mělo téma Halloweenu- například sušenky, které vypadaly jako uříznuté prsty, perníčky ve tvaru dýní, netopýrů, koček a podobně. Všem děkujeme za přípravu tohoto bezvadného občerstvení.

Párty se velmi vydařila a už teď se těšíme na další akci, již brzy nás čeká vánoční besídka.

Barbora Fiedorová a Nikola Nečasová, IX.A

Halloweenská párty 1