Cílem BILICULA je zvyšovat kvalitu života lidí s postižením a pomáhat jejich rodinám a také zlepšovat informovanost veřejnosti. Za dětmi s postižením se vydalo pár dětí z Valtické v kostýmech Mikuláše, čerta a anděla. Andělé rozdávali mikulášskou nadílku a Mikuláš si děti jednotlivě volal k sobě. Po předání nadílky se Mikulášova družina usadila a bylo jim nabídnuto občerstvení v podobě cukroví, které děti samy napekly. Družina si odnesla spoustu zajímavých pocitů, které by ráda předala svým vrstevníkům, kteří si občas neuvědomují, jaké právě oni mají štěstí.

Lenka Babáková, IX.B

Foto zde.

Předvánoční čas je tradičně spjat s vystoupením žáků naší školy před svými rodiči, sourozenci či spolužáky na vánoční besídce. Ta letošní se konala v úterý 15.12.2015 a zapojily se do ní se svými příspěvky téměř všechny třídy.

Foto zde.

Setkání předškoláků proběhlo 13. ledna.