/ VALTICKÁ / Projekty školy / Projekt 0638P2005 / Software TerraSoft

Software TerraSoft

Seznam pořízeného software – Terasoft

V rámci projektu byl zakoupen tento výukový software

TS Výuková pexesa

S titulem Pexesa pro celou rodinu máte postaráno o zábavu pro malé i velké na velmi dlouhou dobu. Vtipné kresby, vysoká didaktická hodnota, pestrý obsah i namluvení Jiřím Lábusem, to vše přispěje k tomu, že si toto CD Vaše děti velmi brzy zamilují. A přizvou-li Vás ke hře, neváhejte, pobavíte se velmi dobře i vy. Ovládání a orientace v programu je velmi jednoduchá a intuitivní, takže vše zvládnou i ti nejmenší.

TS Vlastivěda 1 - Starší české dějiny

TS Vlastivěda 1 (starší české dějiny) je dalším ze zcela nové řady výukových titulů společnosti Terasoft určených pro práci v běžných počítačových učebnách i pro každodenní využití v prezentační výuce s využitím projektoru.

TS Přírodověda 4 - Žijí s námi

TS Přírodověda 4 (žijí s námi) je již čtvrtým pokračováním nové řady výukových titulů společnosti Terasoft určených pro práci v počítačových učebnách i pro každodenní využití v prezentační výuce s využitím projektoru a interaktivní tabule. Vzhledem ke způsobu zpracování a možnostem individuálního nastavení je tento titul určen nejen pro výuku přírodovědy a prvouky na 1. stupni ZŠ, ale využijí jej i žáci 2. stupně ZŠ při výuce přírodopisu. Díky své variabilitě a členění jej lze také velmi snadno zařadit do rámcově vzdělávacího programu školy.

TS Přírodověda 3 - Živočichové a rostliny ČR

TS Přírodověda 3 (živočichové a rostliny ČR) je již třetím pokračováním nové řady výukových titulů společnosti Terasoft určených pro práci v počítačových učebnách i pro každodenní využití v prezentační výuce s využitím projektoru a interaktivní tabule. Tituly této řady jsou multiplatformní, je tedy možno je používat nejen na počítačích s operačním systémem Windows, ale i Linux nebo Mac OS 9 a X (Apple). Vzhledem ke způsobu zpracování a možnostem nastavení je tento titul určen nejen pro výuku přírodovědy a prvouky na 1. stupni ZŠ, ale využijí jej i žáci 2. stupně ZŠ při výuce přírodopisu. Díky své variabilitě a členění jej lze také velmi snadno zařadit do rámcově vzdělávacího programu školy.

TS Přírodověda 2 - Živočichové a rostliny cizích krajin

TS Přírodověda 2 (živočichové a rostliny cizích krajin) je dalším pokračováním nové řady výukových titulů společnosti Terasoft určených pro práci v počítačových učebnách i pro každodenní využití v prezentační výuce s využitím projektoru a interaktivní tabule. Vzhledem ke způsobu zpracování a možnostem nastavení je titul určen nejen pro výuku přírodovědy, ale plně jej využijí i žáci 2. stupně ZŠ při výuce přírodopisu a zeměpisu.

TS Přírodověda 1 - Rostliny a houby

TS Přírodověda 1 (rostliny a houby) je prvním ze zcela nové řady výukových titulů Terasoft určených nejen pro práci v počítačových učebnách ale i pro každodenní využití v prezentační výuce s využitím projektoru. Vyniká především nebývalým rozsahem výukového materiálu - fotografií, ilustrací i textu. Proto je určen nejen pro výuku přírodovědy a prvouky, ale plně jej využijí i žáci 2. stupně ZŠ při výuce přírodopisu.

TS Němčina pro školáky 5

TS Němčina pro školáky 5 je předposledním dílem úspěšné šestidílné řady programů pro výuku němčiny na školách. Mezi její hlavní přednosti patří především podpora nejpoužívanějších učebnic, snadné zařazení do ŠVP, interaktivita a unikátní rozsah procvičované látky. Svým obsahem plně pokrývá výuku němčiny na ZŠ. Přestože je toto CD určeno především pro žáky ZŠ a víceletých gymnázií, lze jej s úspěchem použít i na středních odborných školách a učilištích.

TS Němčina pro školáky 4

Němčina pro školáky 4 je čtvrtým dílem nově zpracované šestidílné řady programů pro výuku němčiny na školách. Svým obsahem tato řada plně pokrývá výuku němčiny na ZŠ. Mezi hlavní přednosti patří především podpora nejpoužívanějších učebnic, zpracování v souladu s osnovami a unikátní rozsah procvičované látky. Program umožňuje nastavení podle používané učebnice. Přestože je toto CD určeno především pro žáky ZŠ a víceletých gymnázií, lze jej s úspěchem použít i na jiných školách.

TS Němčina pro školáky 3

Němčina pro školáky 3 je již třetím dílem nově zpracované šestidílné řady programů pro výuku německého jazyka na školách. Svým obsahem tato řada plně pokrývá výuku němčiny na ZŠ. Mezi hlavní přednosti patří především podpora nejpoužívanějších učebnic, zpracování v souladu s osnovami a unikátní rozsah procvičované látky. Program umožňuje nastavení podle používané učebnice a je zpracován v souladu s novými pravidly německého pravopisu. Tento díl je určen pro 3. rok výuky němčiny, tedy zejména pro žáky 6. ročníků ZŠ. Své uplatnění však nalezne i při výuce na víceletých gymnáziích a ostatních SŠ. Slovní zásoba programu je na úrovni pěti nejpoužívanějších učebnic pro ZŠ (Nová Němčina 2 - 1. část, Němčina pro 6. ročník základní školy (Maroušková) a 2. poloviny učebnic Heute haben wir Deutsch 2, Wer? Wie? Was? 2 a Das Deutschmobil 2).

TS Němčina pro školáky 2

CD-ROM TS Němčina 2 je sada výukových programů podporující výuku němčiny v rozsahu druhého roku výuky na ZŠ. Slovní zásoba programu je na úrovni nejpoužívanějších učebnic pro ZŠ (NĚMČINA 1 - 2. část, (Maroušková), Heute haben wir Deutsch 2, Wer? Wie? Was? 2, Das Deutschmobil 2). Programy na CD jsou zaměřeny na procvičování slovní zásoby a hlavní gramatické jevy.