/ PROJEKTY ŠKOLY / PODPORA PROFESNÍHO ROZVOJE

PODPORA PROFESNÍHO ROZVOJE

Logo pro web Renards

Od 1.7.2012 je na naší škole realizován další z řady projektů. Tento má název

"Podpora profesního rozvoje pedagogů ZŠ Mikulov, Valtická 3"

reg. číslo CZ.1.07/1.3.41/01.0002 a celková výše finanční podpory činí necelých 1,2 mil. Kč. Pedagogičtí zaměstnanci naší školy se při něm zapojí do kurzů ve 3 klíčových aktivitách.

Kurzy, které jsou financovány z Evropských strukturálních fondů prostřednictvím Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a z rozpočtu České republiky, jsou věnovány těmto tématům:

Podporu profesního rozvoje pedagogických pracovníků v cizích jazycích (KA 2)

Vzdělávání pedagogických pracovníků v zacházení s ICT technikou a v ICT dovednostech včetně používání programů potřebných pro tvorbu výukových aplikací (KA 3)

Kurzy angličtiny probíhají v budově školy ve třech různých úrovních, počítačové kurzy budou zaměřeny hlavně na rozšíření dovedností při práci s kancelářskými aplikacemi MS Office 2010 při přípravě pracovních podkladů. Své pedagogické dovednosti a znalosti pak učitelé rozšíří v kurzech KA 1.

V rámci projektu byla nebo bude pořízeno následující technické vybavení:

5ks notebook vč. OS MS Windows 7 s MS Office 2007, 1ks laserové multifunkční zařízení, 1ks flipchart, 1 ks interaktivní set - tabule, dataprojektor, sklopné rameno, I/O modul.

Více o kurzech zde:

V rámci projektu jsou používány PROPAGAČNÍ MATERIÁLY - foto zde.