/ PROJEKTY ŠKOLY / INVESTOVÁNÍ HROU

INVESTOVÁNÍ HROU

Investovani-hrou-Logo_web-01_II

Na 13 školách v Čechách a na Moravě odstartoval unikátní vzdělávací projekt INVESTOVÁNÍ HROU.

Jeho řešitelem je EDIFICE construction & consulting, s.r.o. ve spolupráci s Institutem pro finanční poradenství (www.ipfp.cz).

Projekt je zaměřen především na podnikání, ale také spoření a investování. Děti si vyzkouší, jaké je to řídit společnost, rozhodovat o nákladech a investicích i komunikovat s klientem. V 16 vyučovacích hodinách se žáci dozvědí většinu informací formou kvízů, her, z instruktážních videí a v rámci diskuse. Celkem v šesti hodinách si budou hrát na fiktivní investiční společnost. Kromě rozhodnutí o výběru akcií budou vymýšlet název společnosti, logo a propagační materiály. Vítězná třída se setká se skutečnými správci investic.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Více informací naleznete na www.investovanihrou.cz.

Název projektu: Investování hrou
Začátek projektu: 1. 9. 2014
Konec projektu: 30. 7. 2015
Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/54.0016