/ PAVLOVSKÁ / Třídy a ŠD / 5.A

Třída 5.A

Školní rok 2017/2018

Třídní učitelka: Mgr. Markéta Johnová

E-mail:ketja@seznam.cz

Třídní schůzky - úterý 13. 3. od 17:00 hodin.

Cesta kolem světa

Foto zde.

O víkendu spolu…

Na nádraží v Mikulově (3)

V pátek 15. 9. 2017 se děti z 5. A sešly na mikulovském nádraží, odkud se vydaly se svojí paní učitelkou a paní zástupkyní na víkendový pobyt do Březí.

Na nádraží v Mikulově (4)

Místní obec dětem umožnila přespat ve společenské místnosti bývalých kasáren. Po příjezdu se děti ubytovaly a vypravily se na soukromou zahradu, kde si opekly špekáčky, zahrály si hry, zaskákaly na trampolíně, potěšily se s domácími zvířátky a na závěr si zazpívaly s paní vychovatelkou, která za nimi také přijela a doprovodila je na kytaru.

P9150632 (800x600)

V sobotu byl naplánovaný výlet na nedaleký Liščí kopec, ale brzy nad ránem sprchlo a terén byl příliš mokrý. Obec Březí byla opět velmi vstřícná a umožnila dětem přístup do sportovní haly, kde si mohly celé dopoledne zkoušet své pohybové aktivity. Po vydatném sportování se všichni odebrali do místního Hostince u Ciboušů, kde měli objednané menu a pochutnali si na opékaných bramborech a smažených kuřecích kouscích. Pak už jen zbývalo se sbalit, nasednout na vlak a vrátit se zpět do Mikulova na nádraží.

Ve vlaku (2)

Tam už na děti čekali rozzáření rodiče.

Víkend spolu byl sice krátký, ale byl plný zajímavých činností a hlavně děti spolu strávily mimoškolní čas, který jim prospěl při startu do nového školního roku.

Přípravy na spaní  (6)

Velké díky patří obci Březí, rodičům, dětem a také všem zúčastněným, kteří tuto akci podpořili…

Další fotografie zde.