/ PAVLOVSKÁ / Třídy a ŠD / 3.A

E-mail:stzelinkova@seznam.cz

Třeťáci (1)

PROSINEC U TŘEŤÁKŮ

Tak tu máme prosinec a jeho adventní čas i u nás ve třídě.

Co jsme si všechno užili? Hlavně plavání nás baví, podívejte na vodní pólo, to je bezva hra.

Také jsme hodně vyráběli, aby měl co Ježíšek rozdávat doma pod stromečkem. Super byli rýžoví sněhuláčci, Mikulášové, andílci, svícny i věnce ….

Prosinec (8)

A z keramiky fůra drobnůstek.

Štědrý den ve škole byl moc hezký. Zpívali jsme společně všechny třídy u velkého stromu a ve třídě jsme měli vánoční dýchánek. Ježíšek daroval……knížky a fakt moc hezké. Tobík z Finska byl půlku týdne s námi, stihli jsme ho naučit vyjmenovaná slova po L a dostal i on dáreček. Ukázal nám, co nafotil v Helsinkách, paráda. Už víme, že Finové mají Mumínky jako my Krtečka.

Prosinec byl plný očekávání a nám se všechno splnilo, díky. A do nového roku 2018 ať jsme spolu pořád tak rádi!

Foto zde.

HALLOWEEN

Ve 3.A

Halloween (4)

Krásné ráno 31.10. nás přivítalo rejem halloweenských masek. Celá třída byla plná krvelačných duchů, probodnutých krasavic a děsivých kreatur. Naše halloweenská škola ale přesto učila dál. Vyřešili jsme záhadu ukradených kufrů, v kotlích jsme navařili vždy po 1 hektolitru všelijakého slizu, kamiony plné sladkostí jsme správně násobilkově odhalili a stihli jsme se naučit i písničku VYJMENOVANOU PO B. Sladkosti od Filípka se hodily a v angličtině jsme krásně tančili. Prostě parádní den, jak má být. Viz foto zde.