/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská / Poděkování rodičům

Poděkování rodičům

Obrovský dík patří našim rodičům, kteří v sobotu dopoledne dorazili, aby pomohli s úklidem školy před zahájením nového školního roku. Dík patří úžasným maminkám, babičkám, tetám a jedné sestřenici našich žáků, které nablýskaly na chodbách a v některých třídách, co jim přišlo pod ruku a skvělým tatínkům, kteří přidělali spolu s novým panem učitelem věšáky do šatny a ve třídách. Opravili zástěny na chlapeckých záchodech a nastavili židle a lavice v jazykové učebně. Jen za kávu a domácí buchtu pracovali pilně celé dopoledne. Paní učitelky "vypucovaly" WC a sborovnu a připravili tak všichni společně dětem čisté a útulné prostory. Dvě maminky si dokonce prodloužily pobyt až do neděle (s přestávkou na spaní) a nakreslily dětem v šatně, která celá prošla rekonstrukcí, nové obrázky. Děti se mají na co těšit. V neděli jsme se ještě s paní Komárkovou a její kolegyní snažily vyčistit podlahy na chodbách, které jsou špinavé po stavebních úpravách. Bude ještě chvíli trvat, než bude dlažba vypadat jako dřív.

Pro ilustraci foto středa, čtvrtek, sobota večer a neděle dopoledne.

Středa 29. 8.

středa (2)