/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Opět je v provozu kluziště u ZŠ Hraničářů. Tak toho využíváme a pěkně si to tam užíváme. Jako první otestovali kvalitu ledu hned v úterý 5. ledna naši páťáci.

Bruslení páťáci (6)

Někteří se proháněli jak zkušení bruslaři,

Bruslení páťáci (1)

někteří jezdili raději opatrně.

Bruslení páťáci (3)

Všichni si to i přes pořádnou zimu užívali.

Bruslení páťáci (10)

Další fotografie zde.

Ve středu 6. ledna vyrazili i čtvrťáci.

4.A bruslení (1)

Taky jim to pěkně jezdilo.

4.A bruslení (13)

Další fotografie zde.

Informace k bruslení na ZŠ Hraničářů.

V pondělí 7. prosince přinesl dětem nadílku školní Mikuláš.

Mikuláš (12)

Fotografie zde.

Zveme všechny děti i jejich rodiče ve čtvrtek 10. prosince v 18:00 hodin na Náměstí.

Česko zpívá koledy - texty.doc 39,50 kB

V pátek 27. listopadu k nám přijelo mobilní planetárium. Pozvali jsme ho v rámci celoročního programu "Putování vesmírem".

Mobilní panetárium (2)

Fotografie zde.

Ve středu 11. listopadu k nám zavítala skupina historického šermu Pernštejni. Zavedla nás zpět v čase do období, kdy na českém trůnu vládli Lucemburkové. Poutavou a vtipnou formou nám přiblížili dobu, plnou rytířských soubojů a bitev.

Pernštejni (15)

Šermíři seznámili děti v krátkých divadelních vstupech také s Janem Lucemburským, Karlem IV. nebo Zikmundem Lucemburským. Nakonec dostaly děti prostor pro své dotazy. Velmi také ocenili, zejména chlapci, možnost si na zbraně této doby i sáhnout. Všem se představení líbilo.

Fotografie najdete zde.

V úterý 27. října se konal v tělocvičně na Valtické druhý ročník pěvecké přehlídky ZPÍVÁ CELÁ ŠKOLA.

Letos opět vystoupili odvážní jednotlivci

Zpívá celá škola (31)

i skupinky nebojácných zpěváků. Letos nás zaujal výběr písní. Také jejich prezentace byla na velmi vysoké úrovni.

Zpívá celá škola (18)

Někteří zpěváci zvládli svá pěvecká vystoupení doplnit i tancem.

Zpívá celá škola (36)

Úterní hudebně taneční dopoledne jsme si báječně užili a už teď se těšíme na další ročník.