/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Úterý 14. června

Úterý se nám vydařilo. Byl to krásný, ale náročný den. Někteří ho začali rozcvičkou.

Rozcvička (5)

Po snídani odjely děti od první do čtvrté třídy do Jihlavy. Jihlavská ZOO nemá chybu.

Zoo Jihlava (21)

Spousta krásných expozic plných zajímavých zvířat, parádní ukázka dravých ptáků a velké množství sportovního vyžití pro děti.

DSC01302 (800x600)
ZOO Jihlava (4)
ZOO Jihlava (10)

Zbyl čas i na svačinku.

Zoo Jihlava (24)

A na sportovní aktivity.

Zoo Jihlava (100)

Prošli jsme si náměstí v Jihlavě

V Jihlavě  (3)

a čtvrťáci vystoupali i na věž kostela sv. Jakuba, která je nejvyšším místem v Jihlavě.

Na věži v Jihlavě (2)

První autobus dorazil zpět kolem půl čtvrté, druhý o hodinu později. Čtvťáci se stihli vykoupat v rybníku, který je přímo v areálu a povozit se na loďkách.

Odpolední koupání (2)

Odpolední koupání (11)

Prvňáčci si vyráběli vesmírné vysílačky

Vesmírné vysílačky (7)

a malovali vesmír.

Vesmír (5)

Druháci se procvičovali v angličtině.

Angličtina (2)

Třeťáci lovili žabičky, které hned zase pouštěli zpět do rybníka a sportovali.

U rybníka (2)

Všichni napsali krásné dopisy, těšte se a nezapomeňte nám taky napsat.

Páťáci se dopoledne zdokonalovali ve znalosti anglického jazyka

Úterý (18)

a sportovali.

Úterý (32)

Odpoledne vyrazili na pěší výlet.

Úterý (56)

Navštívili Heřmanice a Kamenici

Úterý (69)

a po 12 km dorazili uťapkaní, ale spokojení zpět na večeři. Zítra je čeká výlet do Jihlavy. Držte nám jen palce, ať nám neprší. Pokračování opět zítra.

Fotky zde. 1.A, 2.A, 3.A, 4.A, 5.A,C

Pondělí 13. června

V pondělí 13. června jsme vyrazili směr Meziříčko.

Cesta na švp (6)

Cestou jsme se ještě stavili v Technickém muzeu v Brně, kde na nás čekala řada zajímavých expozic.

DSC01208 (800x600)
CIMG5751 (800x600) (2)
Technické muzeum (49)

Během naší návštěvy venku pěkně sprchlo. Než jsme se ale vraceli zpět do autobusů, už krásně svítilo sluníčko. Do rekreačního střediska jsme dorazili kolem druhé hodiny. Našli jsme každý svoji chatku a začali vybalovat kufry.

P1050013 (800x600)

Opět nás překvapila krátká přeháňka. Před společným nástupem v krásných kostýmech (rodičům a všem, kteří pomáhali, velké poděkování), vyrazili někteří ještě do lesa omrknout zdejší kouzelnou přírodu. Po večeři a společném nástupu opět někteří navštívili les, jiní sportovali na hřišti a stihli i angličtinu.

P1050016 (800x600)
DSCN0880 (800x600)

Pak už hurá hygiena a honem do postýlek. Všichni usnuli bez větších problémů a teď už krásně spí. Po snídani se prvňáčci, druháčci, třeťáci a čtvrťáci vydají autobusem na celodenní výlet do nedaleké Jihlavy. Pokračování zítra.

Další fotografie ve fotogaleriích jednotlivých tříd 1.A, 2.A, 3.A, 4.A, 5.A, 5.C