/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Zelená středa (16)
P5170591 (800x600)

Další foto zde.

V úterý hráli starší kluci ze 4. a 5. tříd v Břeclavi v okresním kole Mc Donald´s Cupu. Nakonec si vybojovali krásné 2. místo. Mužstvo ve složení David Lípa, František Pavlinec, Zdeněk Svoboda, Kryštof Kutnohorský, Jakub Mikeska, Michal Svojanovský, Tomáš Klikar, Ondra Koprivňanský a Vašek Svěchota si zaslouží pochvalu a poděkování za vzornou reprezentaci školy. Poděkování patří také panu Markovi Pavlincovi, Který pomohl s odvozem kluků do oblastního i do okresního kola.

DSCN1198 (600x800)

Oranžové úterý - prvňáčci

Oranžové úterý (23)

druháci

Oranžové úterý (15)

třeťáci

Oranžové úterý (1)

čtvrťáci

Oranžové úterý (14)

páťáci

Oranžové úterý (11)

v jídelně

Oranžové úterý (10)

další foto zde.

V úterý 16. 5. se konaly v Hustopečích plavecké závody 3. tříd. Celkem se letos zúčastnilo 48 chlapců a 44 dívek. Naši školu reprezentovali Tereza Pospíšilová, Matěj Viceník (3.A), Karolína Srncová a David Šída (3.B).

Plavecké závody (1)

Všichni bojovali statečně v kategorii jednotlivců i ve společné štafetě 4x25m.

Plavecké závody (10)

Terezka skončila v rozplavbě s časem 0:20,11 na druhém místě v kategorii dívek. Ve finále si nakonec doplavala s časem 0:20,40 pro bronzovou medaili.

Plavecké závody (16)
Plavecké závody (11)

V závodě štafet soutěžilo 23 škol. Naše štafeta si vybojovala skvělé sedmé místo.

Děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme k úspěchu.

Další foto zde.

Tento týden je ve škole barevný. Dnes bylo modré pondělí.

Modré pondělí (7)
Modré pondělí (5)
Modré pondělí (34)
Modré pondělí (2)

Foto zde.

Družstvo našich páťáků se zúčastnilo ve čtvrtek 11. května oblastního kola dopravní soutěže. Družstvo ve složení Honza Souchop, Róza Pirščová, Mirka Příborská a Filip Juránek

Dopravní soutěž (1)

muselo prokázat své vědomosti v testech ve zdravovědě

Dopravní soutěž (15)

a dovednosti při jízdě podle pravidel silničního provozu

Dopravní soutěž (2)

a při jízdě zručnosti.

Dopravní soutěž (14)

Naši čtyři borci nám rozhodně neudělali ostudu a skončili nakonec na pěkném čtvrtém místě. Děkujeme za reprezentaci školy.

Další foto zde.

Ve čtvrtek se uskutečnilo první setkání budoucích prvňáčků a jejich rodičů s paní učitelkou.

První setkání budoucích prvňáčků (6)

Vyzkoušeli si společně několik aktivit a zazpívali si.

První setkání budoucích prvňáčků (25)
První setkání budoucích prvňáčků (13)

Paní kuchařky pro ně připravily malou ochutnávku školních svačinek.

První setkání budoucích prvňáčků (40)

Většině přišla vhod a společně si na ní pochutnali. Těšíme se na další setkání, které se bude konat v pondělí 29. května.

Setkání Pavlovská

Čarodějnice

V pátek dne 28.4. od 10:00 do 12:00 proběhly v tělocvičně společné čarodějnické hry.

Účinkovala tam třída 5.A, která chystala

pro všechny ostatní děti zábavné soutěže

za sladkou odměnu.

Čarodějnice (75)

Všechny děti i paní učitelky byly v čarodějnickém kostýmu. Stranou nezůstal ani pan ředitel. Už ráno všechny vítal před školou školní čaroděj.

Čarodějnice (33)

Soutěžilo se na sedmi stanovištích. Nějaká byla sportovní, jako

třeba překážková dráha se svázanýma nohama, střílení a hokej s čarodějnickými košťaty, poté tam byly logické hry jako hádanky a skládání slov, hledání zvířátek v písku nebo mouce a hledání kouzelné kuličky pod pohybujícími se kelímky.

Čarodějnice (10)

Na konci se měl odměnit nejlepší kostým, ale porota to měla moc těžké, protože všechny děti byly nádherně ustrojené, tak dostali odměnu všichni.

Někteří si i zatančili. Hlavně si všichni čarodějné dopoledne parádně užili.

Čarodějnice (19)

Rozálie Pirščová, Vendula Kadlecová, třída 5.A

Další fotografie najdete zde.