DSCN1194 (800x600)
Zelená středa (32)
Zelená středa (16)
P5170591 (800x600)

V úterý hráli starší kluci ze 4. a 5. tříd v Břeclavi v okresním kole Mc Donald´s Cupu. Nakonec si vybojovali krásné 2. místo. Mužstvo ve složení David Lípa, František Pavlinec, Zdeněk Svoboda, Kryštof Kutnohorský, Jakub Mikeska, Michal Svojanovský, Tomáš Klikar, Ondra Koprivňanský a Vašek Svěchota si zaslouží pochvalu a poděkování za vzornou reprezentaci školy. Poděkování patří také panu Markovi Pavlincovi, Který pomohl s odvozem kluků do oblastního i do okresního kola.

další foto zde.

V úterý 16. 5. se konaly v Hustopečích plavecké závody 3. tříd. Celkem se letos zúčastnilo 48 chlapců a 44 dívek. Naši školu reprezentovali Tereza Pospíšilová, Matěj Viceník (3.A), Karolína Srncová a David Šída (3.B).

Plavecké závody (1)

Všichni bojovali statečně v kategorii jednotlivců i ve společné štafetě 4x25m.

Plavecké závody (10)

Terezka skončila v rozplavbě s časem 0:20,11 na druhém místě v kategorii dívek. Ve finále si nakonec doplavala s časem 0:20,40 pro bronzovou medaili.

Plavecké závody (16)
Plavecké závody (11)

V závodě štafet soutěžilo 23 škol. Naše štafeta si vybojovala skvělé sedmé místo.

Děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme k úspěchu.

Tento týden je ve škole barevný. Dnes bylo modré pondělí.

Modré pondělí (7)
Modré pondělí (5)
Modré pondělí (34)
Modré pondělí (2)

Foto zde.

Družstvo našich páťáků se zúčastnilo ve čtvrtek 11. května oblastního kola dopravní soutěže. Družstvo ve složení Honza Souchop, Róza Pirščová, Mirka Příborská a Filip Juránek