/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

V pátek děti slavily svůj svátek - DEN DĚTÍ. Každá paní učitelka připravila pro svoji třídu nějaké překvapení - výlet.

Na letošních slavnostech města jste mohli vidět naše Funny Dancers

Slavnosti města 2015 (10)
Slavnosti města 2015 (16)

i pěvecký sbor Ptáčata.

Další fotografie zde.

Sportování prvňáků a druháků (31)

Fotografie zde.

P5200237

Žluté pondělí

Žlutá (1)

Zelené úterý

Zelená (26)
Zelená (27)

Červená středa

Červená středa (14)

Bílý čtvrtek

Bílý čtvrtek (36)

Oranžový pátek

Oranžový pátek (13)

DSC_4112 (800x533)

Další fotografie zde.

Opět slavíme sportovní úspěch. Tentokrát se o něj zasloužili mladší žáci 2. a 3. tříd obou budov naší školy, kteří zvítězili v okresním kole fotbalového Mc Donald´s Cupu v Břeclavi.

Vítězný pohár

Držme jim palce ve středu 20. května, kdy budou hrát v krajském kole.

Kluci hráli ve složení David Lípa, František Pavlinec, Zdeněk Svoboda, Ondra Koprivňanský, David Kubíček, Adam Čížek, Seb Džoganov, Tomáš Klikar, Ondra Neumann, David Svoboda, Michal Svojanovský.

Děkujeme za vzornou reprezentaci také starším žákům 4. a 5. tříd. Ti hráli ve složení Dan Páviš, David Souchop, Matěj Blažek, Šimon Kubíček, Matěj Pavlinec, Anička Brucháčková, Honzík Jablonický, Dan Tomšík, František Illéš, Nikolas Rosík.