/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Ve čtvrtek se za pěkného slunečného počasí konalo na amfiteátru oblastní kolo dopravní soutěže. Naše družstvo ve složení Barča Chmelařová, Šárka Balážová, Janík Kocáb a Kuba Frantel

Červená

se nakonec umístilo na 3. místě

a postoupilo do okresního kola. Tak jim držme palce.

Celý týden přiváželi naši školáci se svými rodiči i prarodiči tříděný starý papír.

Jarní sběr 2011 (4)

Paní učitelky se skoro nezastavily. A tak výsledkem společného snažení byla pořádná hromada.

Jarní sběr 2011 (1)

Tu pomohli v pátek naložit na dvě vlečky páťáci a čtvrťáci.

Jarní sběr 2011 (9)

Všem za pomoc děkujeme.

Další fotografie

Také my fandíme našim hochům, kteří hájí naše barvy na letošním MS v ledním hokeji v Bratislavě.

Každý zápas bedlivě sledujeme a držíme jim palce.

Další fotografie.

V letošním ročníku Mc Donald´s Cupu postoupilo do okresního kola družstvo mladších fotbalistů od 1. do 3. třídy. Zde pak obsadilo pěkné 3. místo.

ocenění Mc Donald´s CUP (1)

Za Pavlovskou bojovali Viktor Dokoupil, Adam Doušek, Vašek Fajkus a Adam Souchop. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Další fotografie

Do jedné z hodiny přírodovědy si čtvrťáci přinesli také své domácí kamarády. Jak se o ně správně starat, si nechali poradit od místního veterináře, pana doktora Krabičky, který přijal naše pozvání. Hodina zajímavého povídání všem velmi rychle utekla. Na všechny dotazy se ani nedostalo.

Domácí mazlíci (2)

Fotografie

Prvňáčci se zapojili do celostátní soutěže s lepidly značky PRITT - "Najdi si Prittele". Společně jako indiánský kmen lepili kobylku Hnědku Prittku. Najdete ji zde na fotografii a v životní velikosti na nástěnce ve škole před první třídou.

Pritt_1_A_11

Přijďte se podívat a podpořte v soutěži naše prvňáčky svými hlasy.

Hlasovat můžete zde.

Fotogalerie

Přilétly v pátek 29. dubna. Nejvíce čarodějnic a čarodějů dorazilo na sraz do 2.A. Všichni pěkně celý den dováděli a krásně si ten den užili. Už teď se těší na příští slet.

Čarodějnice ze 2.A (2)

Fotografie 2.A