/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Ve středu 16. dubna se sešli budoucí prvňáčci se svými rodiči na 2. společném setkání. Děti si mohly vyzkoušet a procvičit některé dovednosti, které budou muset zvládat už jako skuteční prvňáci. Paní učitelka připravila pro děti pěkné a zajímavé odpoledne. Doufáme, že se všem ve škole líbilo. Rádi všechny ještě jednou uvidíme 27. června na Zahradní slavnosti v 17:00 hodin. Těšíme se na Vás.

2. setkání budoucích prvňáčků (15)

Fotografie ze setkání zde.

V sobotu 12. dubna jsme vyrazili společně s dětmi a jejich rodiči na první společný výšlap. Sešli jsme se všichni v devět hodin u pokladny do jeskyní. Velmi mile nás překvapila hojná účast.

Jarní výšlap k Sirotčímu hrádku (2)

Cesta vedla kolem Turoldu.

Jarní výšlap k Sirotčímu hrádku (10)

Někteří vyšplhali i na Kočičí skálu.

Jarní výšlap k Sirotčímu hrádku (57)

Pod Stolovou horou se výprava rozdělila. Větší část, vedená zkušenými průvodci z CHKO Pálava Jiřím Kmetem a Františkem Foltýnem, šla méně známou cestou kolem Stolové hory.

Jarní výšlap k Sirotčímu hrádku (76)

Druhá skupina pak šplhala vzhůru na Stolovou horu.

Jarní výšlap k Sirotčímu hrádku (90)

Téměř na vrcholu jsme si dali přestávku na svačinu.

Jarní výšlap k Sirotčímu hrádku (96)

Obdivovali jsme krásy zdejší přírody.

Jarní výšlap k Sirotčímu hrádku (102)

Cílem cesty byl Sirotčí hrádek.

Jarní výšlap k Sirotčímu hrádku (143)

Pod Sirotčím hrádkem u fotbalového hřiště v Klentnici si většina opekla špekáček.

Jarní výšlap k Sirotčímu hrádku (123)

Kluci i holky si zahráli na hřišti fotbálek.

Jarní výšlap k Sirotčímu hrádku (130)

Díky krásnému počasí jsme si celý výlet parádně užili. Příští rok zase na shledanou.

Jarní výšlap k Sirotčímu hrádku (136)

Další fotografie najdete zde.