/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Holky a kluci ze čtvrté a páté třídy strávili společně čtvrtek 28. dubna na Valtické, kde se utkali s dalšími tými ve vybíjené. Děvčatům se podařilo získat 3. místo, ale ani kluci se nenechali zahanbit a v poměrně velké konkurenci zůstali těsně pod stupněm vítězů.

Vybíjená 2011 (5)

Vybíjená 2011 (17)

Blahopřejeme.

V úterý 12. dubna proběhlo společné setkání budoucích prvňaček a prvňáčků.

MDS_I_2011 (25)

Vyzkoušeli si sami bez rodičů jen s paními učitelkami různé aktivitky.

MDS_I_2011 (18)
MDS_I_2011 (37)

Poznali nové kamarády a kamarádky.

MDS_I_2011 (42)

Paní učitelky pro všechny šikulky nachystaly sladkou odměnu. Rodiče si odnesli plnou hlavu potřebných informací a už teď se všichni těšíme na příští květnové setkání.

plakat.doc 50,00 kB
plakat.pdf 53,13 kB

Fotogalerie

Po roce jsme opět prolistovali čítanky nebo sborníky básní a vybrali si poutavé texty. Ti, kteří je zvládli kromě odříkání zpaměti také zarecitovat, byli vybráni do školního kola, ze kterého pak nejšikovnější recitátoři postoupili do meziškolního kola na Valtickou, kde rozhodně neudělali žádnou ostudu.

Z 1. místa v nejmladší kategorii pokračovala do oblastního kola Eliška Kmetová z 1.A

IMG_1554

Na 2. místě v nejstarší kategorii se umístila Adélka Podbřecká z 5.A

IMG_1556

Na 3. místě v prostřední kategorii skončila dvojice chlapců Matěj Kadlec za 2.A a Lubor Čech ze 3.A

IMG_1555

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci a umístěným blahopřejeme.