/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

V úterý 6. dubna si změřila své síly čtyři družstva ve dvou kategoriích z Valtické i Pavlovské ve školním kole fotbalového Mc Donald´s Cupu.

Mc Donald´s Cup 2010 (9)

V mladší kategorii (1. - 3. třída) nakonec zvítězilo mužstvo - v bráně chytající Vojta Šmid, v obraně mu "kryli záda" Lukáš Míček, Jakub Viceník a Vašek Fajkus, na bránu soupeřů útočili Vítek Březina a Adam Souchop.

Mc Donald´s Cup 2010 (3)
Mc Donald´s Cup 2010 (46)

Mezi staršími (4. - 5. třída) získali vítezství - útočící Jirka Vala a Kevin - Hien Nguyen Minh, v obraně Denis Šrámek, Janík Kocáb a Lukáš Tesárek. Do brány se postavil Albert Bately.

Mc Donald´s Cup 2010 (5)
Mc Donald´s Cup 2010 (26)

K vítězství jistě přispěly i naše skvělé rozstleskávačky s paní učitelkou Hondlovou, které neúnavně naše borce povzbuzovaly. Poděkování patří tedy všem.

Mc Donald´s Cup 2010
Mc Donald´s Cup 2010 (2)

Do okrskového kola postupují smíšená družstva složená z hráčů Pavlovské i Valtické. Budeme jim určitě držet palce!

Další fotografie zde.