/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Ve středu 14. března proběhlo školní kolo recitace. Po třídních kolech si vyzkoušeli přednášející ve třech kategoriích přednášet i před spolužáky z ostatních tříd. Porota měla velmi těžký úkol při hodnocení jednotlivých recitátorů. V 1. ktegorii 1. tříd získaly diplom za 1. místo Anežka Čechová, za 2. místo Staňka Zelinková a za 3. místo Sárka Vočková, dále ještě postupují do školního kola na Valtickou Klárka Štyksová, Staňka Zelinková, Romča Motičák a Táda Svozil.

Recitace (54)

Ve 2. kategorii 2. a 3. třída 1. místo obsadil Zbyěk Kroupa, 2. místo Jirka Nezbeda a 3. místo Violka Novotná, dále postupují Míša Kubíčková, Anička Blažková a Anička Široká.

Recitace (61)

3. kategorie je tvořena recitátory ze 4. a 5. třídy. 1. místo Lubor Čech, 2. místo Markétka Šťastná a 3. místo Julča Křemečková, v této kategorii nás budou reprezentovat ještě Karolínka Floriánová, Viktor Dokoupil a Vojta Šmid.

Recitace (67)

Palce jim budeme držet ve středu 21. března, kdy proběhne v budově na Valtické od 12:00 hodin širší školní kolo.

Další fotografie zde.