/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Někdo jezdí do školy pro děti autem, někdo na koni.

Kůň před školou (17)

Fotografie zde.

Ve středu 22. února jsme vyrazili na Valtickou na školní kolo zpěváčka.

Zpěváček 2012 (19)

Snažili jsme se podat co nejlepší výkony. V silné konkurenci se podařilo postoupit Aničce Blažkové a Jirkovi Souchopovi.

Zpěváček 2012 (39)

Oběma blahopřejeme. Všem ostatním děkujeme za účast.

Další fotky zde.

Hned po jarních prázdninách jsme vyrazili na zasněžený kopec do Němčiček, kde jsme celý týden pilně vylaďovali pod bedlivým dohledem zkušených instruktorů, pod vedením pana Stávka, své lyžařské styly. V roli instruktorek pomáhaly celý týden i paní učitelky. Nad vším osobně pečlivě bděl pan ředitel. Navzdory počasí, které nás pěkně zkouší (nejprve žádný sníh, pak ukrutné mrazy) jsme si náš týden užili. Poslední den všichni, i ti méně odvážní, sjeli závěrečný slalom. Pěkně unavení, ale spokojení se svými výkony jsme se v pátek s lyžařským střediskem a všemi přítomnými rozloučili, a po vyhlášení výsledků závodu jsme pobalili své vybavení a odjeli domů na oběd. Páťáci trochu smutně, protože pro ně to byl lyžák poslední. Letos jsme opět pokořili loňský rekord v účasti. Jelo celkem 108 dětí. A už teď se někteří těší na příští rok.

lyžák 2012 (59)

Výsledky slalomu

1. kategorie - 1. třída

Staňka Zelinková, Kája Vlková, Anička Zelinková

Lyžák 2012 124

David Souchop, Dan Páviš, Martin Giláni

Lyžák 2012 123

2. kategorie - 2. a 3. třída

Eliška Doušková, Eliška Kmetová, Anička Blažková

Lyžák 2012 128

Adam Doušek, Jirka Nezbeda, Matěj Pavlinec

Lyžák 2012 127

3. kategorie - 4. a 5. třída

Melča Pospíšilová, Alča Fajkusová, Kája Charvátová

Lyžák 2012 (101)

Adam Souchop, Vojta Šmid, Dan Čermák

Lyžák 2012 (100)

Všem patří velké poděkování za pohodový týden.

Další fotografie zde. Za fotky mooooc děkujeme maminkám Křemečkové a Dokoupilové a taťkovi Svobodovi.

Kdo by chtěl fotku svého lyžaře, stačí napsat na mail.

31. ledna 2012 proběhl zápis dětí do první třídy. Tentokrát na ně čekaly pohádkové bytosti, které je doprovázely na jejich cestě za pohádkami "O Budulínkovi" a "O perníkové chaloupce".

Zápis (6)

U každé z pohádek byly připraveny zajímavé úkoly, se kterými si budoucí prvňáčci většinou poradili. Za splněné úkoly si mohli vybrat malou odměnu. Domů si nakonec odnášeli nejen drobné dárky, které pro ně vyrobili starší spolužáci, ale i pamětní list a doufáme i spoustu pěkných zážitků. Všichni, kterým se ve škole líbilo, se už teď mohou těšit na společná setkání, která pro děti i jejich rodiče připravují paní učitelky, aby se před nástupem do školy všichni lépe poznali.

Fotografie zde.