/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

V pátek přišlli naši prvňáčci v krásných maskách, které si připravili společně se svými rodiči nebo prarodiči.

Den masek I.A 2010 (4)

Svůj Den masek si parádně užili.

Den masek I.A 2010 (14)

Další fotografie zde.

Na letošní lyžování v Němčičkách jsme se opravdu moc těšili. Přihlásilo se 89 dětí ze všech tříd, do té doby nevídaný počet, a tak jsme v pondělí 8. února vyrazili dvěma autobusy.

Němčičky 2010 (9)

Zkušení instruktoři si žáky rozdělili podle lyžařských dovedností. S těmi úplnými začátečníky pomáhali zpočátku všichni pedagogičtí pracovníci p.Hondlová, p.Čechová, p.ředitel Souchop a p. Zelinková. Ono totiž najít lyže, obout lyžáky a nazout se do lyží, byl pro mnohé první velký lyžařský zážitek. Obrovskou podporu nám denně věnovala maminka p. Fajkusová jako asistentka.

Němčičky 2010 (1)

I při tak velkém počtu dětí se nám podařilo většinu naučit základům správného lyžování i s jízdou na vleku. Děti byly ohromní bojovníci a to nejen s technikou lyžování, ale i s počasím a vlastním nepohodlím. Instruktoři i pedagogové denně s nemalým úsilím pomáhali s vybavením ,ukazovali jak na to ,opravovali chyby,nosili,pečovali i povzbuzovali malé lyžaře. Za to jim patří obdiv i díky.

Němčičky 2010 (15)

Děti nás odměňovaly pokroky a úsměvy. Závěrečný slalom si sjel každý a vyhodnocení probíhalo ve dvou kategoriích.V mladší kategorii zvítězil žák 3.A Vojtěch Šmid a ve starší kategorii Denis Šrámek ze 4.A. Kurz jsme uzavřeli diplomy a pochvalnými listy.

Vyhodnocení slalomu (24)
Vyhodnocení slalomu (42)

Za organizaci,snahu a vytrvalost patří všem účastníkům letošního němčického lyžování pochvala a slib : Za rok znovu,přátelé…

Mgr.Stanislava Zelinková