/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Čerstvě napadený sníh udělal radost především našim dětem, které si ho užívaly nejen během dopoledního vyučování, ale i v odpolední družině.

Zimní radovánky (29)

Třeťáci si ze sněhu postavili parádní iglú. Prima bylo také sáňkování a bobování na amfiteátru. Odpoledne patřila zimní zahrada dětem ze školní družiny. Někteří byli pořádně mokří. Doufejme, že dětem sníh vydrží i na jarní prázdniny, které budou už příští týden od 23. února do 1. března. Pořádně si je užijte! V pondělí 2. března se zase uvidíme. Mějte se!

Letos se chystáme na školu v přírodě od 8. do 12. června 2009 do střediska DRAK v Křižanově u Velkého Meziříčí.

krizanov_sportoviste

Fotky a zajímavosti ze střediska najdete zde.

Zde prezentace. (klikejte)

V úterý 27. ledna přišli rodiče se svými dětmi k zápisu do 1. třídy. Již tradičně připravujeme zápis "netradiční". Tentokrát se škola proměnila v tajemný hrad s malými a roztomilými strašidýlky a jinými pohádkovými bytostmi, které provázely děti jejich „Velkým dnem“.

zápis (29)

Na cestě je čekala zastavení u Bílé paní, pohádkové babičky, loupežníka, rytíře a veselé čarodějky.

zápis (38)
zápis (69)

Děti se snažily splnit všechny úkoly. Většinou se jim dařilo dobře.

zápis (61)
zápis (62)

Už teď se těšíme na příští setkání.

zápis (44)
zápis (32)

Další fotografie.

Máme za sebou "Den otevřených dveří." V úterý 20. ledna měli možnost všichni zájemci prohlédnout si důkladně naši školu. Odpoledne pak přišli rodiče se svými budoucími prvňáčkya spoloečně si vyzkoušeli, jak už teď zvládají některé školní dovednosti.

Více fotografií.