/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Tak jako každý rok i letos v týdnu od 4. do 8. února vyjely děti lyžovat do Němčiček. Informace o sport. středisku najdete zde ( zde můžtete vidět také svah přes webovou kameru - uživatelské jméno: demo).

Němčičky 2008 004

Tentokrát jeli poprvé i prvňáčci a druháci. Páťáci už tu byli potřetí. Ti pod vedením zkušeného instruktora zdokonalovali techniku jízdy a užívali si sněhu, kterého tentokrát opravdu moc nebylo. Nedali se zahanbit ani naši nejmenší. Někteří již uměli pěkně lyžovat a ti , kteří stáli na lyžích poprvé, během jednoho dne překonali strach. Ani deštivé počasí ve středu naše lyžaře neodradilo. Nejhezčí byla radost těch, kteří se po tvrdém výcviku dostali poprvé na vlek a sjeli pak dolů. V pátek byl kurz zakončen slalomem. Vítězem byl každý, kdo svah sjel. Nejdůležitější je, aby pro ně lyžování bylo radostí a těšili se všichni na příští rok.

Dopoledne si lyžaři pěkně užívají. Takhle pádí z kopce.

Němčičky 2008 003

Jízdu na vleku zvládají také bravurně.

Němčičky 2008 012

Tady jsou naši nejmenší lyžaři.

Němčičky 2008 007

Další fotografie.