/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Ve čtvrtek 19. prosince jsme pozvali naše děti i jejich rodiče na vánoční dílničky. Správnou vánoční atmosféru navodil na úvod pěvecký sbor Ptáčata.

Sbor (1) (800x600)

Pak už jsme vyrazili do jednotlivých tříd vyrábět dárečky pro naše blízké. Letos si vymyslely paní učitelky opět zajímavé výrobky. Mohli jste si vymodelovat zlaté prasátko, slepit vánoční stromeček, namalovat si kouzelný stromeček nebo si ho slepit ze špejlí. Nechyběly opět již tradiční perníčky ke zdobení. Někteří neodolali a hned ho ochutnaly. Novinkou byla anglická dílnička, kde se lepilo anglické přání a vedla jednoduchá konverzace v angličtině. Zajímavé bylo také Jezulátko nebo vánoční ozdobné závěsy. Mohli jste si vyzkoušet i drátkování.

Vánoční dílničky (6) (800x600)

Večer pěkně rychle utekl. Doufejme, že všichni odcházeli spokojení a pohodově a vánočně naladěni. Přejeme všem krásné, klidné vánoční svátky.

Fotografie zde.

1. A (16) (800x600)

Další fotografie zde.

Florbal turnaj 2013 (23) (800x600)

Další fotografie z turnaje 1. - 3. třída zde a 4. - 5. třída zde.

Umění hudby (1) (800x600)

Další fotografie zde.