/ PAVLOVSKÁ / Školní zápisník - Pavlovská

Také chlapci se zúčastnili okresního kola Think Blue. Cupu ve florbale, které se tentokrát konalo v pátek 14. listopadu v Mikulově.

Florbalový turnaj 14.11 (1)

O průběhu Vás bude v nejkratší době informovat článek z pera redaktora školního časopisu Kaktus, který se osobně turnaje zúčastnil, Jakub Krška. Fotografie z turnaje pořídil Tadeáš Čech.

Fotografie zde.

V pátek 7. listopadu jsme vyrazili směr Valtická, kde se konal 1. ročník pěvecké přehlídky Zpívá celá škola.

Zpívá celá škola (83)

Během dopoledne se na pódiu vystřídala řada zpěváků a zpěvaček od 1. do 9. třídy.

Zpívá celá škola (11)

Také publikum si to skvěle užívalo a mělo příležitost si i zazpívat.

Zpívá celá škola (16)

Už teď se těšíme se na další ročník. Fotografie zde a v jednotlivých třídách.

Obrovského úspěchu dosáhlo dívčí florbalové družstvo, které se v pondělí 3. listopadu zúčastnilo okresního kola Think Blue. Cupu v Šitbořicích. Nečekaně zde porazilo favorizované domácí družstvo.

Blahopřejeme holkám k vítězství v okresním kole a držíme palce do krajského kola.

Vítězné družstvo Amazonek

Florbal 3.11.2014 002

Anička Blažková, Míša Kubíčková, Kristýnka Růžičková, Staňka Zelinková (brankářka), Mirka Příborská a střelkyně nejvíce golů - Anička Zelinková.